Haber

Trendyol 1. Lig fikstürü belli oldu

Trendyol 1. Lig’de 2023-2024 sezonunun fikstürü belli oldu.

Ligde yeni sezon fikstürü, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Gruplar Kamp ve Antrenman Tesislerinde yapıldı.

İlk yarı fikstürü şu şekilde:

1 hafta:

Gençlerbirliği-Ümraniyespor

Şanlıurfaspor-Altay

Dyorex Boluspor-Adanaspor

Ankara Keçiörengücü-Eyüpspor

Kocaelispor – Manisa FK

Tuzlaspor vs Çorum FK

Erzurumspor FK -Bandırmaspor

Göztepe-Sakaryaspor

Bitexen Giresunspor-Bodrumspor

2 hafta:

Adanaspor-Şanlıurfaspor

Sakaryaspor-Gençlerbirliği

Ümraniyespor-Göztepe

Bodrumspor-Erzurumspor FK

Çorum FK-Bitexen Giresunspor

Bandırmaspor-Dyorex Boluspor

Eyüpspor-Kocaelispor

Altay-Tuzlaspor

Manisa FK-Ankara Keçiörengücü

Üç hafta:

Gençlerbirliği-Bodrumspor

Sakaryaspor-Ümraniyespor

Dyorex Boluspor-Şanlıurfaspor

Ankara Keçiörengücü-Adanaspor

Kocaelispor-Altay

Tuzlaspor-Eyüpspor

Erzurumspor FK-Manisa FK

Göztepe-Çorum FK

Bitexen Giresunspor-Bandırmaspor

4. hafta:

Adanaspor-Kocaelispor

Şanlıurfaspor-Erzurumspor FK

Dyorex Boluspor-Ankara Keçiörengücü

Bodrumspor-Ümraniyespor

Çorum FK-Gençlerbirliği

Bandırmaspor-Sakaryaspor

Eyüpspor-Bitexen Giresunspor

Altay-Göztepe

Manisa FK-Tuzlaspor

5. hafta:

Gençlerbirliği-Eyüpspor

Sakaryaspor-Bodrumspor

Ümraniyespor-Çorum FK

Ankara Keçiörengücü-Şanlıurfaspor

Kocaelispor-Dyorex Boluspor

Tuzlaspor-Adanaspor

Erzurumspor FK-Altay

Göztepe-Bandırmaspor

Bitexen Giresunspor-Manisa FK

6. hafta:

Adanaspor-Erzurumspor FK

Şanlıurfaspor-Kocaelispor

Dyorex Boluspor-Tuzlaspor

Ankara Keçiörengücü-Bitexen Giresunspor

Çorum FK-Sakaryaspor

Bandırmaspor-Gençlerbirliği

Eyüpspor-Ümraniyespor

Altay-Bodrumspor

Manisa FK-Göztepe

7. hafta:

Gençlerbirliği-Manisa FK

Sakaryaspor-Eyüpspor

Ümraniyespor-Bandırmaspor

Bodrumspor-Çorum FK

Kocaelispor-Ankara Keçiörengücü

Tuzlaspor-Şanlıurfaspor

Erzurumspor FK-Dyorex Boluspor

Göztepe-Adanaspor

Bitexen Giresunspor-Altay

8. hafta:

Adanaspor-Bitexen Giresunspor

Şanlıurfaspor-Gençlerbirliği

Dyorex Boluspor-Göztepe

Ankara Keçiörengücü-Tuzlaspor

Kocaelispor-Erzurumspor FK

Bandırmaspor-Çorum FK

Eyüpspor-Bodrumspor

Altay-Ümraniyespor

Manisa FK-Sakaryaspor

9. hafta:

Gençlerbirliği-Altay

Sakaryaspor-Adanaspor

Ümraniyespor-Manisa FK

Bodrumspor-Bandırmaspor

Çorum FK-Eyüpspor

Tuzlaspor-Kocaelispor

Erzurumspor FK-Ankara Keçiörengücü

Göztepe-Şanlıurfaspor

Bitexen Giresunspor-Dyorex Boluspor

10. hafta:

Adanaspor-Ümraniyespor

Şanlıurfaspor-Bitexen Giresunspor

Dyorex Boluspor-Bodrumspor

Ankara Keçiörengücü-Göztepe

Kocaelispor-Gençlerbirliği

Tuzlaspor-Erzurumspor FK

Eyüpspor-Bandırmaspor

Altay-Sakaryaspor

Manisa FK-Çorum FK

11. hafta:

Gençlerbirliği-Dyorex Boluspor

Sakaryaspor-Şanlıurfaspor

Ümraniyespor-Tuzlaspor

Bodrumspor-Manisa FK

Çorum FK-Ankara Keçiörengücü

Bandırmaspor-Altay

Eyüpspor-Adanaspor

Göztepe-Kocaelispor

Bitexen Giresunspor-Erzurumspor FK

12. hafta

Adanaspor-Gençlerbirliği

Şanlıurfaspor-Ümraniyespor

Dyorex Boluspor-Sakaryaspor

Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor

Kocaelispor-Çorum FK

Tuzlaspor-Bitexen Giresunspor

Erzurumspor FK-Göztepe

Altay-Eyüpspor

Manisa FK-Bandırmaspor

13. hafta:

Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü

Sakaryaspor-Erzurumspor FK

Ümraniyespor-Dyorex Boluspor

Bodrumspor-Adanaspor

Çorum FK-Altay

Bandırmaspor-Şanlıurfaspor

Eyüpspor-Manisa FK

Göztepe-Tuzlaspor

Bitexen Giresunspor-Kocaelispor

14. hafta:

Adanaspor-Çorum FK

Şanlıurfaspor-Bodrumspor

Dyorex Boluspor-Eyüpspor

Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor

Kocaelispor-Ümraniyespor

Tuzlaspor-Bandırmaspor

Erzurumspor FK-Gençlerbirliği

Göztepe-Bitexen Giresunspor

Manisa FK-Altay

15. hafta:

Gençlerbirliği-Göztepe

Sakaryaspor-Bitexen Giresunspor

Ümraniyespor-Ankara Keçiörengücü

Bodrumspor-Tuzlaspor

Çorum FK-Erzurumspor FK

Bandırmaspor-Kocaelispor

Eyüpspor-Şanlıurfaspor

Altay-Dyorex Boluspor

Manisa FK-Adanaspor

16. hafta:

Adanaspor-Altay

Şanlıurfaspor-Çorum FK

Dyorex Boluspor-Manisa FK

Ankara Keçiörengücü-Bandırmaspor

Kocaelispor-Bodrumspor

Tuzlaspor-Sakaryaspor

Erzumspor FK-Ümraniyespor

Göztepe-Eyüpspor

Bitexen Giresunspor-Gençlerbirliği

17. hafta:

Gençlerbirliği-Tuzlaspor

Sakaryaspor-Kocaelispor

Ümraniyespor-Bitexen Giresunspor

Bodrumspor-Göztepe

Çorum FK-Dyorex Boluspor

Bandırmaspor-Adanaspor

Eyüpspor-Erzurumspor FK

Altay-Ankara Keçiörengücü

Manisa FK-Şanlıurfaspor

guneyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu