Teknoloji

Indiana Jones Projesi’nin Sırrı Sonunda Ortaya Çıktı!

2024 yılında Xbox ve PC için çıkması beklenen Indiana Jones and the Great Circle’ın ilk fragmanı paylaşıldı. Indiana Jones and the Great Circle adlı aksiyon-macera oyunu tanıtıldı. Oyuncular tekrar tekrar arkeolog Dr. Henry “Indiana” Jones’un yerini alacak.

Indiana Jones ve The Great Circle’ın 2024’te Xbox Series X/S ve PC için Çıkması Bekleniyor

Oyun, Raiders of the Lost Ark ile The Crusade arasında geçen olaylara, yani Gina ve Indiana Jones’un başına gelenlere odaklanacak. Oyun kapsamındaki maceralar Mısır ve Himalayalar başta olmak üzere birçok yere uzanacak. Verilen bilgilere göre oyun silah, yumruk ve kırbaç hareketlerine yer verecek ve dövüşten ziyade bulmaca odaklı bir oyun olacak gibi görünüyor.

Oyunun orta sahneleri ve keşif kısımlarında üçüncü şahıs kameranın bulunacağı belirtilirken, oyunun daha önceki Indiana Jones yapımlarından farklı olarak birinci şahıs bakış açısına bağlı kalacağı belirtiliyor.

Indiana Jones ve The Great Circle, Xbox ve PC’ye özel olarak yayınlandı. Yani 2024 yılında Xbox Series X/S ve PC için çıkması bekleniyor. Oyun, lansmanından itibaren Xbox Game Pass’ta da mevcut olacak.

Wolfenstein video oyunu serisinden tanıdığımız MachineGames, ilk kez Indiana Jones oyunu üzerinde çalışacak. Oyunseverler aksiyona ve bulmacalara doyacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu